Erik ten Hag: Cristiano Ronaldo nie jest na sprzedaż

Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag podczas konferencji prasowej ujawnił, że jeszcze nie rozmawiał z Cristiano Ronaldo, odkąd poprosił o opuszczenie transfer, ale powtórzył stanowisko klubu, że Portugalczyk nie jest na sprzedaż.

The Athletic ujawnił na początku tego miesiąca, że ​​37-letni Ronaldo chce opuścić Manchester United, jeśli pojawi się odpowiednia oferta. Piłkarz jeszcze nie dołączył do zespołu przed nowym sezonem z „powodów osobistych”.

Erik ten Hag, wypowiadając się przed pierwszym przedsezonowym meczem Manchesteru United z Liverpoolem w Tajlandii, powiedział: – Nie ma go z nami z powodu problemów osobistych. Cristiano Ronaldo jest w naszych planach na ten sezon. Nie mogę się doczekać współpracy z nim.

– Nic nie wspominał, że chce odejść. Czytałem różne plotki, ale moje stanowisko jest jasne: Cristiano nie jest na sprzedaż. Jest w naszych planach i chcemy razem odnieść sukces.

Ten Hag ujawnił, że nie rozmawiał z Ronaldo, odkąd pojawiły się wiadomości o jego chęci opuszczenia Old Trafford. Holender dodał: – Rozmawiałem z nim, zanim pojawił się ten problem. Odbyliśmy bardzo przyjemną konwersację. To sprawa między Cristiano a mną. Mogę tylko potwierdzić, że mieliśmy ze sobą naprawdę dobrą rozmowę.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze