Bruno Fernandes - manutd.com

Bruno Fernandes: nowy menedżer lubi intensywne treningi, jednak wszystkim się to podoba

, Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Fernandes powrócił do treningów dopiero na początku lipca i od kilku dni ma przyjemność pracować z nowym menedżerem. Pomocnik zauważył, że sesje treningowe pod wodzą Holendra są naprawdę intensywne, szczególnie w gorącym i wilgotnym Bangkoku.

– Jest dość intensywnie – powiedział Bruno w rozmowie z mediami klubowymi. – Menedżer lubi intensywny trening, reaguje, gdy tracisz piłkę. Lubi biegać. Jest naprawdę dobry. Oczywiście wszystkim się to podoba. Pod koniec treningu wszyscy są naprawdę zmęczeni, ale o to w tym wszystkim chodzi.

– Musimy być zmęczeni pod koniec treningu, ponieważ wtedy wiesz, że był on naprawdę dobry. Musimy wykonać ciężką pracę, ponieważ jeśli zrobimy to teraz, będziemy w dobrej formie na początku sezonu. Wszyscy wiemy, że pierwsze mecze nowej kampanii są dziwne, ale chcemy z nich wyjść zwycięsko. Musimy dawać z siebie 100%, słuchać i wykonywać, o co prosi nas trener i cały sztab.

Pierwszy z sześciu przedsezonowych sparingów Manchesteru United odbędzie się we wtorek na stadionie Rajamangala w Bangkoku.

Chociaż głównym celem spotkania jest poprawa kondycji w miarę zbliżania się do nowego sezonu, Bruno chce dobrze zacząć tournee, zapewniając zwycięstwo i wcielając w życie to, czego nauczył ich Ten Hag.

– Wiemy, co te spotkania oznaczają dla naszych fanów – dodał. – Oczywiście jest to pierwszy sparing przed sezonem, ale chcesz wygrać w każdym meczu, nawet jeśli jest to mecz towarzyski.

– Jak wielokrotnie mówiłem, według mnie nie możemy podchodzić do meczów na zasadzie, że to tylko spotkanie towarzyskie. Wiem, że nie gramy o punkty czy przejście do kolejnej rundy rozgrywek, jednak wciąż chcemy wygrać. Oczywiście chcemy pokazać się z dobrej strony i zacząć wcielać w życie to, o co prosi nas trener.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze