manutd.com

Erik ten Hag po wygranej z Liverpoolem: widziałem wiele błędów w wykonaniu mojego zespołu

Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag rozpoczął perfekcyjnie jako menedżer Manchesteru United, wygrywając 4:0 z Liverpoolem w Bangkoku.

Erik ten Hag uważa, że ​​Manchester United ma „potencjał” po tym, jak pokonali Liverpool 4:0 podczas jego pierwszego spotkania w klubie. Klub z Old Trafford nadal będzie musiał dawać z siebie wszystko, aby w przyszłym sezonie mierzyć się jak równy z równym z Liverpoolem w Premier League. Holenderski menedżer wezwał do ostrożności pomimo wysokiej wygranej.

– Oczywiście jesteśmy zadowoleni, ponieważ uważam, że pokazaliśmy,  że w tym zespole jest duch. Wiemy, że dopiero zaczynamy. Popełniliśmy kilka błędów w rozegraniu i zmarnowaliśmy kilka okazji, ale również wiele stworzyliśmy. Moim zdaniem nasz zespół grał odważnie, był proaktywny, ale musieliśmy naprawdę ciężko pracować, aby wyzbyć się niektórych błędów. Oczywiście jesteśmy naprawdę zadowoleni z wyniku.

Menedżer ujawnił również, co zrobiło na nim największe wrażenie.

– To nie tylko wynik. Wiem, że mamy dobrych zawodników, ale musimy grać jako zespół. Dobrze rozpoczęliśmy, więc jestem szczęśliwy.

Holender podkreśla również, że większa zmiana w sposobie gry Manchesteru United nie będzie widoczna od razu. Jest to długi proces.

– Oczywiście, że to zajmie trochę czasu. Uwierz mi, widziałem wiele błędów, ale nie będę tutaj o nich opowiadał. Szczerze mówiąc, Liverpool zagrał trzema różnymi zespołami i zdajemy sobie z tego sprawę. Widziałem wiele dobrych rzeczy w tym spotkaniu. Mamy wielu kreatywnych, szybkich zawodników w ofensywie. Mamy potencjał.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze