manutd.com

Fred: musimy się zjednoczyć oraz ciężko pracować

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Pomocnik Manchesteru United Fred w krótkim wywiadzie dla “Daily Mail” nawoływał do zjednoczenia się seniorskiego zespołu. Reprezentant Brazylii wyjawił również swoje zdanie w sprawie nowego menedżera pierwszej drużyny.

Aktualnie podopieczni Erika ten Haga przebywają w Bangkoku, gdzie rozegrają swój pierwszy towarzyski mecz z Liverpoolem. Przed nadchodzącym starciem z odwiecznym rywalem jeden z zawodników “Czerwonych Diabłów” Fred postanowił udzielić wywiadu “Daily Mail”.

– Musimy się zjednoczyć. Cały poprzedni sezon był dla nas ciężki. W tym sezonie z nowym menedżerem, z nowymi zasadami będziemy w stanie się zjednoczyć oraz trzymać się razem. Nasz zespół musi tak funkcjonować.

–  Musimy być silni oraz zjednoczeni. Wierzymy, że jesteśmy w stanie w pełni skupić się na grze. Erik ten Hag pomoże nam kontynuować historię Manchesteru United. W ostatnich latach nie zdobyliśmy żadnego trofeum.

– Oczywiście, jeśli coś nie działa, to trzeba coś zmienić, aby odnieść sukces. Jestem pewny, że Ten Hag zdaje sobie z tego sprawę i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby pomóc Manchesterowi United wrócić na szczyt. Ten klub nigdy nie powinien stracić tego statusu.

– Ten Hag zwraca uwagę na detale podczas pracy. Ma również swoje detale, które widoczne są w jego codziennej rutynie. Coś takiego jest bardzo dobre dla naszej współpracy. Wszyscy na boisku muszą dać z siebie wszystko, aby w jakiś sposób pomóc drużynie.

– Wiem, że Erik jest tutaj, aby zrobić coś niezwykłego. Jest z nami, ponieważ chce wygrywać trofea. Mamy nadzieję, że wykona kawał dobrej roboty i staramy się wspierać go w tym. Wspólnie chcemy wiele osiągnąć i jestem pewny, że to nam się uda.

– Zawodnicy, którzy do nas dołączą, chcą grać. Jednak my, czyli gracze, którzy reprezentują barwy tego klubu od pewnego czasu, nie zamierzamy odpuszczać, więc na pewno będzie rywalizacja o miejsce w składzie.

– Paul Pogba był ważnym zawodnikiem, lecz niestety zdecydował się odejść. Życzymy mu wszystkiego, co najlepsze na kolejnym etapie kariery. Tutaj zawsze będzie rywalizacja. Jesteśmy wielkim klubem, jednym z największych na świecie.

– Mam nadzieję, że będę w stanie wpłynąć na mecze naszej drużyny. Muszę wykonać moją część pracy na boisku. To były wspaniałe cztery lata, lecz nadal chcę się rozwijać. Nadal chcę wygrywać trofea.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze