manutd.com

Facundo Pellistri: mamy przed sobą długi presezon, więc nadal musimy ciężko pracować

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Media Manchesteru United po wygranym starciu z Liverpoolem zdecydowały się przeprowadzić wywiad z Facundo Pellistrim. Urugwajczyk stwierdził, że nie jest to koniec przygotowań, więc nadal muszą ciężko pracować.

Piłkarze seniorskiej drużyny Manchesteru United wygrali pierwszy towarzyski mecz za kadencji Erika ten Haga. Rywalem „Czerwonych Diabłów” w tym starciu był Liverpool, a samo spotkanie zostało rozegrane w Bangkoku w ramach międzynarodowego tournée obu ekip.

Jedną z bramek w starciu z „The Reds” zdobył młodzieżowiec Manchesteru United, Facundo Pellistri. Zawodnik w poprzednim sezonie reprezentował barwy hiszpańskiego Deportivo Alaves. Pellistri podczas wypożyczenia nabył cennego doświadczenia, a teraz stara się zaimponować Ten Hagowi.

– Jest to bardzo dobry oraz niesamowity początek dla nas, ponieważ wygraliśmy z wielkim zespołem. Wydaje mi się, że dobrze się zaprezentowaliśmy. Cieszę się, że zdobyłem gola dla mojego zespołu. Dodatkowo wygraliśmy, a to wiele zmienia – mówił Facundo Pellistri.

– Taki początek jest dobry. Mamy przed sobą ciężki oraz długi okres przygotowawczy, więc musimy nadal ciężko pracować. Oczywiście zawsze dobrze jest wygrać, więc będziemy nad tym pracować. Chcemy wygrać w każdym możliwym spotkaniu.

– Jest to coś niesamowitego. Mamy bardzo dobrych zawodników, więc z nimi w zespole lepiej się gra. Cieszę się, że mogę dzielić szatnię z nimi, ponieważ mają oni wiele doświadczenia oraz starają się mi pomagać.

– Powtórzę, jest to coś niesamowitego. Wszyscy fani dzisiaj byli świetni. Cieszę się, że dzisiaj przyszli tutaj dla nas. Jestem podekscytowany wyjazdem do Australii. Będziemy mogli spotkać się z tamtejszymi fanami. Manchester United ma fanów na całym świecie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze