manutd.com

Rachel Williams dołączyła do Manchesteru United

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United poinformował, że Rachel Williams została kolejnym letnim wzmocnieniem żeńskiej sekcji klubu. Doświadczona napastniczka związała się z “Czerwonymi Diablicami” umową do końca sezonu 2023/24.

Zawodniczka od 2017 do 2019 roku współpracowała w Birmingham City Women z obecnym szkoleniowcem Manchesteru United Marciem Skinnerem. W trakcie swojej kariery reprezentowała również barwy Doncaster Rovers Belles, Chelsea Women, Notts County Ladies oraz Tottenham Hotspur Women.

34-letnia napastniczka w następnych sezonach będzie reprezentować barwy żeńskie sekcji Manchesteru United. Dotychczas zaliczyła ona 13 występów w żeńskiej reprezentacji Anglii oraz reprezentowała Wielką Brytanię na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

Rachel Williams: – Cieszę się bardzo, że mogę dołączyć do tak fantastycznego klubu. Jest to wspaniała okazja dla mnie i nie mogę się już doczekać startu. United ma bardzo dobry zespół i jestem niezwykle podekscytowana, ponieważ będę mogła pracować z tymi dziewczynami w nadchodzącym sezonie.

– Chcę wnieść do drużyny moje doświadczenie ligowe, moją ciężką pracę oraz pragnienie wygrania każdego możliwego meczu. Gwarantuję, że uda mi się to.

Marc Skinner: – Cieszę się, że Rachel dołączyła do zespołu w tak ekscytującym dla niego momencie. Ma do zaoferowania wiele doświadczenia oraz wiedzy, co umożliwi jej pomoc pozostałym zawodniczkom oraz zespołowi w rozwoju.

– Jej charakter jest kluczowym elementem naszej długoterminowej wizji, której celem jest zapewnienie nam sukcesów.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze