Media: Will Fish wzmocni pierwszy zespół przed meczami towarzyskimi w Australii

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

“The Telegraph” donosi, że Manchester United zdecydował się poszerzyć kadrę przed meczami towarzyskimi w Australii. Ze względu na braki na środku defensywy do pierwszego zespołu ma dołączyć Will Fish z klubowej akademii.

Aktualizacja

“Manchester Evening News” podaje, że Fish ma zastąpić Axela Tuanzebe. Anglik ze względów prywatnych nie będzie najprawdopodobniej dostępny w następnych dniach.


W pierwszym towarzyskim meczu Manchesteru United nie zagrali kapitan zespołu Harry Maguire oraz Axel Tuanzebe. Wychowanek Manchesteru United aktualnie trenuje indywidualnie na siłowni. Natomiast Maguire w poniedziałek trenował z dala od głównej grupy treningowej po tym, jak zgłosił pewne problemy zdrowotne.

Ostatecznie w tzw. drugim garniturze na środku obrony zagrali Alex Telles oraz Eric Bailly. Brazylijczyk jest nominalnym lewym defensorem i ze względu na braki w niektórych aspektach wymaganych na pozycji środkowego defensora często popełniał błędy w meczu z Liverpoolem.

Zdaniem Jamesa Duckera z “The Telegraph” “Czerwone Diabły” miały powołać 19-letniego Willa Fisha. Gracz klubowej akademii z Manchesteru od razu uda się do Australii, aby wzmocnić pierwszy zespół przed nadchodzącymi kolejnymi starciami towarzyskimi.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze