manutd.com

Nani po meczu z Man Utd: co za wspaniałe uczucie, gdy wychodzisz na boisko i widzisz starych kolegów z drużyny

, Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Były skrzydłowy Manchesteru United, Nani, jest podekscytowany przyszłością klubu pod wodzą nowego menedżera Erika ten Haga. Portugalski gwiazdor podczas spotkania z Manchesterem United zadebiutował w swoim nowym klubie. 

– To było fantastyczne – powiedział. – Co za wspaniałe uczucie, gdy wychodzisz na boisko i widzisz starych kolegów z drużyny. Powróciły wszystkie dobre wspomnienia z Man United. Tęsknię za dawnymi czasami!

Spotkanie z Melbourne Victory było ważnym sprawdzianem dla Ten Haga i zespołu. Na początku meczu gospodarze wyszli na prowadzenie, jednak „Czerwone Diabły” pokazały charakter i odrobiły straty z nawiązką.

Nani będzie obserwował Manchester United w nowym sezonie. Ma nadzieję, że przybycie Ten Haga zapoczątkuje podobną erę sukcesów, jak było pod rządami sir Aleksa Fergusona.

– Musimy patrzeć w przyszłość – powiedział. – Życzę powodzenia nowemu trenerowi i nowej drużynie. Mam nadzieję, że klub wróci na miejsce, na którym powinien być i znów zacznie wygrywać wszystkie trofea, których tak bardzo nam brakuje.

35-latek doszedł do wniosku, że chociaż najchętniej przebywałby na boisku dłużej niż kilka minut, był zachwycony pojawieniem się przeciwko swojej byłej drużynie.

– Byłem taki szczęśliwy! Chciałem zagrać! Nie byłem odpowiednio przygotowany do tego meczu, ale kiedy wszedłem na boisko, pomyślałem, że mógłbym wejść na boisko dużo wcześniej. Zawsze tak jest, ale myślę, że wszystko poszło dobrze dla Man United i dla nas.

– Zagraliśmy dobry mecz i nadal pracujemy i mam nadzieję, że obie te drużyny odniosą wiele sukcesów w tym sezonie. Jestem pewien, że tak będzie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze