Media: Paulo Dybala nie dla Man Utd. Argentyńczyk graczem AS Romy

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano oraz Gianluca Di Marzio donoszą, że obóz Paulo Dybali osiągnął pełne porozumienie w sprawie warunków kontraktu z AS Romą. Zawodnik ma przejść testy medyczne przed finalizacją umowy jeszcze 18 lipca.

Argentyńczyk opuścił Juventus po wygaśnięciu umowy i dotychczas w sprawie jego przyszłości wymieniało się takie marki jak Manchester United oraz Inter Mediolan. “Czerwone Diabły” interesowały się ofensywnym pomocnikiem już w przeszłości, więc praktycznie od razu klub ten łączony był z podchodami pod Dybalę.

Plotki te nasiliły się wraz z informacją, że Cristiano Ronaldo zdecydował się opuścić Old Trafford. Reprezentanci Dybali kilka dni później mieli zaoferować swojego podopiecznego władzom Manchesteru United. Jednakże angielski zespół nadal nie był zainteresowany, gdyż nie zgodził się na odejście Ronaldo.

Niespodziewanie po pomocnika zgłosiła się AS Roma, która według Fabrizio Romano oraz Gianluci Di Marzio zaoferowała graczowi kontrakt do 2025 roku. Argentyńczyk miał już osiągnąć porozumienie w kwestiach finansowych. 18 lipca zawodnik ma przejść jeszcze badania medyczne przed finalizacją całej transakcji.

Fabrizio Romano dodał, że kluczową postacią podczas negocjacji miał być były menedżer Manchesteru United, Jose Mourinho. Portugalczyk miał przedstawić zawodnikowi swoją wizję, co ostatecznie przekonało go do zaakceptowania oferty Romy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze