manutd.com

Fabrizio Romano: Man Utd sprowadzi prawego obrońcę wyłącznie w przypadku odejścia Aarona Wan-Bissaki

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano zdementował ostatnie plotki transferowe łączące Manchester United z transferem Jonathana Claussa. Włoch dodał, że klub z Old Trafford sprowadzi nowego prawego defensora w przypadku odejścia Aarona Wan-Bissaki.

W ostatnich dniach media poinformowały, że Manchester United oraz Chelsea mają być zainteresowane transferem defensora RC Lens, Jonathana Claussa. Według tych samych źródeł Erik ten Hag chciałby jeszcze w tym okienku wzmocnić prawą flankę defensywy.

O aktualnej sytuacji oraz planach “Czerwonych Diabłów” zdecydował wypowiedzieć się Fabrizio Romano. Zdementował on informacje łączące Old Trafford z transferem Claussa.

– Manchester United ściągnie nowego prawego defensora w przypadku odejścia Aarona Wan-Bissaki. Klub podczas trwającego aktualnie presezonu skupia się na jego ocenie, lecz również pozostałych graczy.

– Diogo Dalot jest w planach Erika ten Haga. Zawodnik ma być ceniony przez menedżera. Pomimo ostatnich plotek Jonathan Clauss nigdy nie był celem Manchesteru United. Gracz wkrótce przeniesie się do Marsylii.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze