Vince Caligiuri/Getty Images

The Athletic: Manchester United nie sprzeda Anthony’ego Martiala tego lata

Marcin Polak Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United zdecydował się nie sprzedawać tego lata napastnika Anthony’ego Martiala  – informuje portal The Athletic.

Nieobecność Cristiano Ronaldo w przedsezonowym okresie Manchesteru United z powodu “problemów rodzinnych” zmusiła Ten Haga do postawienia na Francuza, który w ostatnich dwóch sezonach strzelił zaledwie osiem goli dla klubu z Old Trafford.

26-letni Anthony Martial strzelił trzy gole w trzech meczach podczas przedsezonowej trasy Manchesteru United w Tajlandii i Australii.

Wiele osób, które znajdują się blisko klubu z Old Trafford, uważało, że Martial będzie jednym z piłkarzy, którzy opuszczą Manchester po dwóch słabych sezonach.

W styczniu 2022 roku Martial dołączył do Sevilli na zasadzie wypożyczenia. W ciągu pół roku w Hiszpanii zdołał strzelić zaledwie jedną bramkę. Francuz jest związany kontraktem z Manchesterem United do 2024 roku. “Czerwone Diabły” mają możliwość przedłużyć jego umowę o kolejny rok.

Ten Hag rozpoczął swoją przygodę z Manchesterem United od trzech zwycięstw z Liverpoolem, Melbourne Victory i Crystal Palace. W każdym z tych meczów Anthony Martial wpisywał się na listę strzelców.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze