manutd.com

Fabrizio Romano: Anthony Martial obiektem zainteresowań dwóch zespołów

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano donosi, że Anthony Martial znalazł się na celowniku dwóch klubów, które chciałby sprowadzić go jeszcze w letnim oknie transferowym. Nazwy zainteresowanych zespołów nie zostały ujawnione przez dziennikarza.

W ostatnich miesiącach Anthony Martial nie miał najlepszej formy, co potwierdzają statystki z minionego sezonu. Zawodnik drugą część kampanii spędził na wypożyczeniu w Sevilli, lecz tam również nie był w stanie odnaleźć optymalnej formy.

Wiele się mówiło o możliwym odejściu zawodnika w letnim oknie transferowym, lecz sytuacja kadrowa oraz powrót do formy Martiala przyczyniły się do decyzji o zatrzymaniu napastnika. W 3 towarzyskich spotkaniach Manchesteru United zawodnik zdobył 3 bramki oraz jedną asystę.

Obecnie Martial jest jedynym nominalnym napastnikiem w kadrze “Czerwonych Diabłów”. Nadal niewiadome są dalsze losy Cristiano Ronaldo, który poprosił klub o transfer. Nie udało się również sprowadzić nowego zawodnika do formacji ofensywnej.

The Athletic ostatnio donosiło, że Erik ten Hag ma być pod wrażeniem pracy francuskiego napastnika. Klub miał zdecydował w sprawie przyszłości swojego podopiecznego i nie odda go do innego klubu w tym oknie transferowym. Informacje te zostały potwierdzone przez Fabrizio Romano.

Włoski dziennikarz dodał, że decyzja zapadła we wewnętrznych kręgach klubu i została już przekazana samemu zawodnikowi. Aktualnie zainteresowanie napastnikiem mają przejawiać dwa zespoły, które chętnie wypożyczyłyby go. Jednak “Czerwone Diabły” nie są zainteresowane negocjacjami w sprawie Martiala.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze