manutd.com

Sky Sports: Hannibal Mejbri uda się na roczne wypożyczenie

Tomasz Pasternak
Zmień rozmiar tekstu:

Hannibal Mejbri najprawdopodobniej spędzi nadchodzący sezon na wypożyczeniu – donosi serwis internetowy Sky Sports. Wśród zainteresowanych reprezentantem Tunezji są cztery kluby z The Championship i trzy drużyny zagraniczne.

Birmingham, West Bromwich Albion, Millwall oraz Middlesbrough – jeżeli wierzyć informacjom Sky Sports, to właśnie te ekipy ostrzą sobie zęby na roczne zakontraktowanie utalentowanego 19-latka. W wyścigu mają brać udział także portugalska Braga oraz dwa kluby z Hiszpanii.

Hannibal, który w końcówce sezonu 2021/2022 dwukrotnie pojawił się na boiskach Premier League, ma już za sobą pierwszy występ pod wodzą nowego menedżera Erika ten Haga, do którego doszło w wygranym 3:1, towarzyskim starciu z Crystal Palace.

Sztab szkoleniowy „Czerwonych Diabłów” ma bardzo pozytywnie oceniać dotychczasowe treningi w okresie przygotowawczym do nowego sezonu, postrzegając go jako bardzo perspektywicznego zawodnika. Na tym etapie kariery kluczowa jest jednak regularna gra w wyjściowym składzie, co zagwarantować miałoby roczne wypożyczenie 19-latka.

Oficjalna decyzja o tym, w jakim klubie Hannibal spędzi sezon 2022/2023, spodziewana jest na początku przyszłego tygodnia.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze