manutd.com

Lucia Garcia dołączyła do żeńskiej sekcji Man Utd

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United poinformował o zakontraktowaniu Lucii Garcii. Reprezentantka Hiszpanii związała się z klubem z Old Trafford kontraktem do końca sezonu 2023/24.

Napastniczka spędziła 6 lat na reprezentowaniu Athletic Club z Hiszpanii, dla którego łącznie zaliczyła 161 występów oraz 63 gole. Dobra forma poskutkowała powołaniem do dorosłej kadry narodowej na tegoroczne Mistrzostwa Europy. Hiszpanii udało się awansować do ćwierćfinału tych rozgrywek.

Lucia Garcia: – Sam fakt, że taki klub jak Manchester United wierzy we mnie, jest spełnieniem moich najskrytszych marzeń. Czuję się tutaj jak w domu. W klubie panuje świetna rodzinna atmosfera, czyli dokładnie taka, z jaką miałam wcześniej do czynienia. Chcę dać z siebie wszystko na boisku, ponieważ chcę dać powód do dumy naszym fanom. Wierzę, że uda mi się zdobyć kilka bramek tutaj.

Marc Skinner: – Cieszymy się, że mogliśmy sprowadzić Lucię do Manchesteru United. Pokazuje to nasze ciągłe zaangażowanie w rozwój naszego zespołu. Lucia jest zwinna oraz świetnie radzi sobie w grze 1 na 1. Coś takiego na pewno będzie ekscytować naszych oraz pozostałych fanów. Nie możemy się już doczekać momentu jej dołączenia do naszej kadry w okresie przygotowawczym.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze