manutd.com

“MEN”: Man Utd rozegra sparing za zamkniętymi drzwiami

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

“Manchester Evening News” donosi, że seniorski zespół Manchesteru United ma rozegrać towarzyskie spotkanie za zamkniętymi drzwiami. Podopieczni Erika ten Haga mieliby zmierzyć się z jednym z klubów National League.

Po powrocie z międzynarodowego tournée, w ramach którego zostały rozegrane starcia w Tajlandii oraz Australii, podopieczni Ten Haga zagrają przed widownią ostatnie towarzyskie mecze w Oslo oraz na Old Trafford. Jednak z najnowszych doniesień “MEN” wynika, że zaplanowany został jeszcze jeden sparing przed startem kolejnego sezonu.

Tym razem za zamkniętymi dla publiczności drzwiami piłkarze “Czerwonych Diabłów” mieliby zmierzyć się z klubem z National League, Wrexhamem. Spotkanie miałoby zostać rozegrane w najbliższą środę w Carrington, gdyż w przyszłym tygodniu startuje sezon National League.

Najpewniej ze względu na rangę rywala Ten Hag postawi przede wszystkim na młodzieżowców oraz doświadczonych zawodników, którzy potrzebują jeszcze nieco minut przed startem sezonu. Istnieje również szansa, że po raz pierwszy w koszulce Manchesteru United zagra Christian Eriksen.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze