manutd.com

“MEN”: Man Utd wypożyczy Alvaro Fernandeza

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Richard Fay z “Manchester Evening News” donosi, że jeden z młodzieżowców Manchesteru United uda się na wypożyczenie. Mowa o Alvaro Fernandezie, który w następnym sezonie najprawdopodobniej będzie reprezentować barwy Preston North End.

Po sprowadzeniu latem Tyrella Malacii Manchester United uznał, że wypożyczy Alvaro Fernandeza jeszcze w tym oknie transferowym. Na chwilę obecną nie ma żadnego porozumienia w tej sprawie, lecz zainteresowanie graczem ma przejawiać kilka zespołów z zaplecza angielskiej ekstraklasy.

Hiszpan nie został uwzględniony w kadrze, która udała się na międzynarodowe tournée. Zawodnik trenuje z zespołem U-23 i najpewniej będzie kontynuować swoją pracę w tej drużynie do momentu sfinalizowania wypożyczenia do innego klubu.

Lewym obrońcą interesuje się kilka zespołów z Champioship, lecz są również zainteresowane kluby ze szczebla angielskiej ekstraklasy. Zawodnik aktualnie rozmawia z Preston North End. Fernandez był obecny na trybunach Deepdale Stadium w trakcie towarzyskiego starcia Preston North End – Leicester City.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze