manutd.com

Media: Cristiano Ronaldo chce rozwiązać kontrakt z Manchesterem United

Koss Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Trwa saga transferowa związana z Cristiano Ronaldo. Kolejne media donoszą, że Portugalczyk nie ma zamiaru rozegrać najbliższego sezonu w barwach “Czerwonych Diabłów”. Klub jednak nic sobie z tego nie robi i utrzymuje, że ich napastnik nie jest na sprzedaż.

Jak podaje Fabrizio Romano, nic nie zmieniło się w sprawie Cristiano Ronaldo. Manchester United ma utrzymywać, że Portugalczyk nie jest na sprzedaż, jednak sam napastnik w ciągu ostatnich 24 godzin miał poinformować menedżera Erika ten Haga, że chce odejść z klubu. Jorge Mendes, agent zawodnika, próbuje znaleźć rozwiązanie tej sytuacji i na razie stosuje strategię przeczekania, podobnie jak w zeszłym roku, w przypadku gdy 37-latek wyrażał chęć opuszczenia szeregów Juventusu.

Z kolei James Robson z serwisu internetowego Goal podaje, że Cristiano Ronaldo jest bardzo stanowczy w sprawie swojego odejścia. Jorge Mendes nie jest jednak przekonany co do tego, czy uda mu się wywalczyć ten ruch. Tymczasem Simon Jones z brytyjskiego “Daily Mail” poinformował, że – według jego informacji – Portugalczyk chciałby być zwolniony z obowiązującego kontraktu.

Kolejnym problemem, z którym musi zmierzyć się Ronaldo, jest nikłe zainteresowanie jego usługami. Niewiele klubów jest w stanie pozwolić sobie na zatrudnienie go, a te, które mogą to zrobić, nie są tym w tej chwili zainteresowane. Co ciekawe, w środę kibice Atletico Madryt wydali nawet oświadczenie, w którym proszą włodarzy klubu, aby ci nie zatrudniali Portugalczyka. Uważają, że zawodnik ten znajduje się na “równi pochyłej”.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze