manutd.com

Cristiano Ronaldo potwierdził, że zagra w towarzyskim meczu z Rayo Vallecano

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Cristiano Ronaldo zapowiedział, że zagra w jednym z nadchodzących meczów towarzyskich Manchesteru United. Zawodnik na Instagramie wyjawił, że wystąpi w niedzielnym meczu na Old Trafford z Rayo Vallecano.

Nadal trwa saga związana z niepewną przyszłością Cristiano Ronaldo w Manchesterze United. Zdaniem mediów gracz w ostatnich tygodniach miał poprosić o transfer do innego klubu. Dodatkowo nie pojechał on na ostatnio zakończone międzynarodowe tournée, w ramach którego rozegrano mecze w Tajlandii oraz Australii.

Dzisiaj zawodnik w serwisie Instagram dość niespodziewanie postanowił skomentować jeden z postów podsumowujący wspomnianą sagę z jego udziałem. Ronaldo zarzucił mediom kłamanie w jego sprawie w celu zwrócenia uwagi czytelników.

Kilka godzin później zawodnik postanowił skomentować post innego swojego “fanpage’u”. Tym razem post skupił się na braku zawodnika na liście powołanych graczy na nadchodzący mecz towarzyski w Oslo z Atletico Madryt, który odbędzie się w najbliższą sobotę.

Dodatkowo wysunięto pochopne wnioski, że zawodnik ominie również niedzielne spotkanie. Jednak sam Ronaldo w krótkim komentarzu potwierdził, że zagra w niedzielnym meczu z Rayo Vallecano.

– W niedzielę król gra – napisał Ronaldo.

Warto dodać, że James Ducker z “The Telegraph” poinformował, że w niedzielnym meczu Ten Hag ma postawić przede wszystkim na klubową młodzież oraz świeżych graczy pierwszego zespołu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze