manutd.com

Cristiano Ronaldo skomentował plotki transferowe. “Bez kłamstw nie zwrócicie uwagi ludzi”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Cristiano Ronaldo w serwisie Instagram postanowił skomentować plotki transferowe na jego temat. Zdaniem Portugalczyka media bez kłamstw nie są w stanie przyciągnąć uwagi czytelników.

Od kilkunastu dni trwa saga transferowa związana z możliwym odejściem Cristiano Ronaldo z Manchesteru United. Zawodnik nie pojechał wraz z zespołem na międzynarodowe tournée. Oprócz tego zdaniem mediów miały odbyć się już dwa spotkania, na których gracz próbował wymusić transfer do innego zespołu.

Dotychczas mówiło się o różnych powodach decyzji Ronaldo oraz debatowano, jakie zespoły mogłyby sobie pozwolić na transfer legendarnego napastnika. Zawodnik postanowił skomentować jeden z postów na Instagramie podsumowujący informacje przekazane przez media.

– Nie mówienie o mnie przez jeden dzień jest niemożliwe. W innym przypadku media nie byłyby w stanie zarobić. Wy to wiecie, jeśli nie kłamiecie, to nie jesteście w stanie zwrócić uwagi ludzi. Róbcie tak dalej może jakiegoś dnia uda wam się podać prawdziwe informacje – napisał Ronaldo.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze