manutd.com

Erik Ten Hag przygotowuje drużynę na dwa sparingi w najbliższy weekend

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United ciężko trenuje w ośrodku treningowym przed zbliżającym się weekendem. Odbędą się wtedy dwa mecze towarzyskie, które będą ostatnim sprawdzianem przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi. 

“Czerwone Diabły” zmierzą się w sobotę z Atletico Madryt w Norwegii, a już dzień później będą na Old Trafford gościć Rayo Vallecano. Taki plan sparingów ma pozwolić rozegrać odpowiednią liczbę minut wszystkim zawodnikom, którzy znajdują się w szerokiej kadrze.

Drużyna Erika ten Haga jak dotąd nie przegrała żadnego meczu towarzyskiego. Ostatni z nich odbył się w środę za zamkniętymi drzwiami, a rywalem był klub National League Wrexhamem. Co ciekawe wystąpili w nim Christian Eriksen i Lisandro Martinez, a ten pierwszy zdołał nawet wpisać się na listę strzelców.

Dwa nowe nabytki nie pokazały się na sesji treningowej w czwartek tak, jak inni zawodnicy, którzy brali udział w starciu z Wrexhamem. Można było za to zobaczyć między innymi Marcusa Rashforda oraz Jadona Sancho. Grupa została także wzmocniona przez wielu graczy z akademii. Pojawił się między innymi młody bramkarz – Tom Wooster oraz Ethan Laird i Shola Shoretire. Tak liczna kadra miała sprawić, że cała drużyna lepiej się przygotuje do nadchodzących dzień po dniu spotkań.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze