“Daily Mail”: Man Utd rozważa złożenie oferty za Sasę Kalajdzicia

DeyZ Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United niezmiennie rozgląda się na rynku transferowym za nowym napastnikiem. Teraz na listę obserwowanych wskoczył Sasa Kalajdzic z VfB Stuttgart.

Przyszłość Cristiano Ronaldo na Old Trafford pozostaje niepewna. Wciąż nie wiadomo, czy Portugalczyk będzie kontynuował swoją karierę w Manchesterze United. To dlatego Manchester United pilnie rozgląda się za nowym snajperem. 37-latek wyszedł na boisko w towarzyskim meczu przeciwko Rayo Vallecano, ale raczej rozczarował, niż zachwycił kibiców swoją postawą.

Nowym piłkarzem, który wskoczył na listę życzeń Erika ten Haga ma być Sasa Kalajdzic z VfB Stuttgart. Takie informacje przekazuje “Daily Mail”, które głośno pisze również o zainteresowaniu Benjaminem Sesko z RB Salzburg.

25-letni Austriak w poprzednim sezonie zdobył sześć goli w 15 występach. Mała liczba występów to wynik poważnej kontuzji pleców, przez którą przegapił pierwszych 15 spotkań w Bundeslidze. Niemiecki klub miałby żądać za swojego napastnika kwoty w okolicach 17 milionów funtów. Sesko jest natomiast wyceniany na 40 milionów funtów więcej.

Zainteresowanie tą parą napastników pojawiło się po tym, jak Ajax zażyczył sobie za Antony’ego 80 milionów funtów. To zdecydowanie za dużo i Manchester United nie będzie nawet rozważał zapłacenia takiej sumy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze