“MEN”: Ethan Laird zostanie wypożyczony do Watfordu

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennik “Manchester Evening News” donosi, że prawy obrońca Manchesteru United, Ethan Laird uda się wkrótce na kolejne wypożyczenie. Tym razem Anglik dołączył do Watfordu i spędzi tam cały nadchodzący sezon.

Manchester United szuka aktualnie okazji do wypożyczenia kilku obiecujących młodzieżowców do innych zespół. Klub chce, aby uzdolniona młodzież regularnie grywała w seniorskiej piłce, co przyczyni się do ich rozwoju. W ostatnich dniach klub na zasadzie wypożyczenia opuścił Alvaro Fernandez i udał się do Presto North End.

Według “Manchester Evening News” kolejny graczem, który uda się na wypożyczenie, jest Ethan Laird. Tymczasowe przenosiny Anglika miałyby zostać sfinalizowane oraz ogłoszone po zakończeniu okresu przygotowawczego klubu z Old Trafford. Ostatnim towarzyskim meczem w trakcie wspomnianego presezonu będzie niedzielny mecz z Rayo Vallecano.

Jednakże odejście Lairda ma nie gwarantować Aaronowi Wan-Bissace bezpiecznego miejsca w pierwszym zespole. Uważa się, że w przypadku konieczności klub sprowadzi nowego gracza na tę pozycję.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze