Fabrizio Romano: Alex Telles może opuścić Manchester United

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennikarz Fabrizio Romano donosi, że jeden z zawodników Manchesteru United może odejść z klubu w nadchodzących tygodniach. Usługami Alexa Tellesa ma zainteresowana być Sevilla oraz kilka innych zespołów.

Aktualnie Erik ten Hag nie może narzekać na braki na lewej stronie obrony. Luke Shaw, Tyrell Malacia oraz Alex Telles – tak prezentują się opcje holenderskiego szkoleniowca. Nie można zapomnieć również o Ethanie Lairdzie oraz Diogo Dalocie, którzy w razie czego też mogą zagrać po tej stronie boiska.

Wraz z przyjściem Malacii przyszłość brazylijskiego defensora stanęła przed wielkim znakiem zapytania. Kandydatura Tellesa w sprawie gry w pierwszym zespole była już podważana w ostatnich tygodniach, co związane było ze słabą formą zawodnika.

Według Fabrizio Romano reprezentant Brazylii może opuścić Manchester United w następnych tygodniach. Aktualnie gracz ma znajdować się w kręgu zainteresować 3 zespołów. Jednym z tych klubów ma być hiszpańska Sevilla. Jednakże przyszłość negocjacji będzie zależeć od decyzji “Czerwonych Diabłów” w sprawie pokrywania części wynagrodzenia Tellesa.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze