manutd.com

Fabrizio Romano: trzech piłkarzy Manchesteru United uda się na wypożyczenie

j.kurek Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Okres przygotowawczy dobiegł końca, co oznacza, że Erik ten Hag przyjrzał się wszystkim zawodnikom i określił, którzy znajdują się w jego planach na ten sezon. Według Fabrizio Romano trzech młodych piłkarzy Manchesteru United zostanie wysłanych na wypożyczenie. 

Od jakiegoś czasu Manchester United ma spory problem ze znajdowaniem odpowiednich klubów, które chciałyby wypożyczyć młodych zawodników. W ostatnim sezonie kompletnie nie udały się czasowe odejścia Axela Tuanzebe oraz Facundo Pellistriego.

Tym razem przed szefostwem klubu staje zadanie wybrania odpowiednich miejsc dla trzech zawodników, którzy według Fabrizio Romano będą chcieli rozwinąć swoje skrzydła poza Old Trafford. Dziennikarz informuje, że ​​Tahith Chong, Facundo Pellistri i Amad Diallo zostaną wypożyczeni jeszcze tego lata.

Mimo że Pellistri (bramka przeciwko Liverpoolowi) oraz Diallo (gol w meczu z Rayo Vallecano) w odróżnieniu od Chonga mieli momenty dobrej gry w przedsezonowych sparingach, to Erik ten Hag skłania się ku wysłaniu ich na wypożyczenie. Holenderski menedżer nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, lecz zapadnie ona w najbliższych tygodniach.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze