fcbarcelona.com

David Ornstein: Chelsea chce pokonać Man Utd w wyścigu o zakontraktowanie Frenkiego de Jonga

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

David Ornstein z The Athletic donosi, że Chelsea nie odpuszcza tematu transferu Frenkiego de Jonga. Londyński klub negocjuje aktualnie z Barceloną i chce podkraść główny cel transferowy Manchesteru United.

Od początku tego okna transferowego Manchester United łączony jest z przenosinami Frenkiego de Jonga. Szkoleniowiec Erik ten Hag ma naciskać na przenosiny holenderskiego pomocnika, który miałby być głównym elementem jego taktyki.

W ostatnich tygodniach “Czerwone Diabły” miały ustalić z “Dumą Katalonii” kwotę transferu. Wydawać się mogło, że pozostało tylko ustalenie warunków z graczem oraz przeprowadzenie testów medycznych. Jednakże zawodnik nadal wolałby pozostać w Barcelonie, więc udał się z obecnym zespołem na tournée po USA. Na chwilę obecną gracz nie zdecydował w sprawie swojej przyszłości.

Według Davida Ornsteina Chelsea chce wygrać wyścig o zakontraktowanie De Jonga i rozpoczęła oficjalne negocjacje z hiszpańskim zespołem. W Londynie mają optymistycznie zapatrywać się na realizację transferu pomocnika.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze