manutd.com

Fabrizio Romano: Alex Telles zostanie wypożyczony do Sevilli

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano poinformował, że Manchester United zdecydował się wypożyczyć Alexa Tellesa do innego zespołu. Brazylijski defensor ma dołączyć do Sevilli w ramach wypożyczenia bez opcji wykupu.

Wczoraj (2 sierpnia) włoski dziennikarz napisał, że Alex Telles znalazł się w kręgu zainteresowań trzech zespołów. Jednakże Romano ujawnił nazwę tylko jednego z tych klubów. Defensorem Manchesteru United interesować się miała hiszpańska Sevilla.

W poprzednim sezonie “Czerwone Diabły” również zawarły umowę wypożyczenia z klubem z Sewilli. Przez drugą połowę sezonu barwy klubowe zmienił Anthony Martial, który od pewnego czasu zmagał się z brakiem formy. Napastnik odnalazł dawną formę dopiero w ostatnio zakończonym okresie przygotowawczym z Manchesterem United.

Według Fabrizio Romano klub z Old Trafford miał już dojść do porozumienia z Sevillą w sprawie wypożyczenia Tellesa. Brazylijczyk będzie grać dla hiszpańskiego zespołu do 2023 roku. W umowie najprawdopodobniej nie uwzględniono opcji wykupu.

Natomiast oficjalnej prezentacji gracza w nowych barwach powinniśmy się spodziewać za kilka dni. Romano dodał, że w tym tygodniu Telles ma podpisać kontrakt z nowym klubem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze