manutd.com

Nani namawia Cristiano Ronaldo na pozostanie w Manchesterze United

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Według doniesień mediów Cristiano Ronaldo poinformował klub, że chce latem opuścić Old Trafford. Jednak jeśli nie znajdzie się chętny, to Portugalczyk może pozostać w Manchesterze United, do czego namawia go jego rodak – Nani.

Ronaldo opuścił prawie wszystkie mecze przedsezonowe z powodów rodzinnych. 37-latek rozegrał zaledwie 45 minut w ostatnim sparingu przeciwko Rayo Vallecano. Wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy go w wyjściowym składzie w meczu przeciwko Brighton w ramach pierwszej kolejki Premier League.

Były skrzydłowy Manchesteru United – Nani dostrzegł dobrą formę „Czerwonych Diabłów” i uważa, że drużyna dobrze się przygotowała do sezonu. Zaznaczył także, że w takich okolicznościach chciałby, aby Cristiano Ronaldo został jeszcze rok na Old Trafford.

– Chciałbym oglądać go w Manchesterze United jeszcze przez kolejny rok. Dlaczego nie? Zespół radził sobie świetnie w okresie przygotowawczym. Dobrze się prezentowali. W tym sezonie będą znacznie silniejsi – stwierdził Nani w rozmowie dla ESPN

W podobnym tonie wypowiadał się skrzydłowy miesiąc temu.

– Mam nadzieję, że zostanie. Jest ważnym graczem, który zawsze robi różnicę. Wierzę, że ma chęć pomóc klubowi – powiedział w lipcu.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze