manutd.com

TeamViewer zapowiedział, że nie przedłuży umowy z Man Utd

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

TeamViewer jest aktualnie sponsorem głównym na koszulkach klubowych Manchesteru United. Firma zajmująca się oprogramowaniem komputerowym zapowiedziała, że chce zmienić swoją strategię długoterminową i nie przedłuży w 2026 roku umowy z „Czerwonymi Diabłami”.

O zawarciu umowy pomiędzy Manchesterem United a TeamViewerem dowiedzieliśmy się w marcu ubiegłego roku. Niemiecka firma została nowym głównym sponsorem angielskiego klubu i przejęła główne miejsce na koszulkach meczowych po Chevrolecie.

Jednak nie minęły nawet pełne 2 lata umowy, a dowiedzieliśmy się, że sponsor Manchesteru United nie zdecyduje się na przedłużenie umowy z klubem z Old Trafford. Trwająca aktualnie umowa wygaśnie w 2026 roku, co wymusi na „Czerwonych Diabłach” poszukiwania nowego głównego sponsora.

Głównym powodem przedstawionym przez firmę w oświadczeniu ma być chęć zmiana strategii. Długoterminowa strategia TeamViewera miałaby zostać dostosowana do aktualnych możliwości finansowych.

Natomiast brytyjskie media donoszą, że wspomniana firma po prostu przeliczyła się podczas podpisywania umowy z Manchesterem United. Aktualnie TeamViewer ma ponosić konsekwencje przepłacenia za umowę z „Czerwonymi Diabłami”, co przenosi się na brak oczekiwanych zysków.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze