manutd.com

Raport z Włoch: Jose Mourinho zainteresowany sprowadzeniem Victora Lindelofa

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Po sprowadzeniu na Old Trafford Lisandro Martineza, pozycja środkowego obrońcy w Manchesterze United jest niezwykle licznie obsadzona. Na takim przebiegu zdarzeń ucierpieć może Victor Lindelof, który według włoskich mediów znalazł się na celowniku AS Romy. 

Lindelof jest jednym z czterech środkowych obrońców, którzy na początku nowego sezonu walczą o miejsce w wyjściowej jedenastce. Nie można jednak zapominać, że oprócz nich w klubie znajduje się jeszcze Phil Jones oraz Eric Bailly. Taki stan kadry może zmusić Manchester United do sprzedaży któregoś z zawodników.

Według najnowszych doniesień Forza Roma Lindelof stał się celem transferowym dla Jose Mourinho. Portugalczyk ściągnął już do Rzymu Nemanję Matica, którego kontrakt z Manchesterem United wygasł z końcem czerwca. Co więcej z „I Lupi” łączony był również wyżej wspomniany Eric Bailly.

Szwedzki obrońca występuje na Old Trafford od 2017 roku, gdzie sprowadził go właśnie Jose Mourinho. Od tego czasu zdołał zagrać w 195 meczach, w których zdobył trzy bramki i zanotował sześć asyst.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze