manutd.com

Diogo Dalot: każdego dnia staram się być coraz lepszy

Mateusz Błaszczyk
Zmień rozmiar tekstu:

 

Diogo Dalot zapewnia, że jest gotów wnieść swoją grę na wyższy poziom, aby pomóc Manchesterowi United w spełnieniu celów na nadchodzący sezon.

Portugalski obrońca czeka z niecierpliwością na start nowej kampanii Premier League, który dla Manchesteru United wypada w niedzielę, przy okazji starcia z Brighton. Dalot wyznał, że chciałby dalej występować tak regularnie jak miało to miejsce na tournée przedsezonowym, gdzie był pierwszym wyborem Erika ten Haga na prawą obronę.

– Moim celem zawsze jest to, żeby dać z siebie wszystko i zrobić co w mojej mocy dla dobra drużyny. Z tego powodu ciężko pracuję każdego dnia.

– Zależy mi na tym, aby menedżer brał mnie pod uwagę przy wyborze wyjściowej jedenastki, więc robię wszystko, by z dnia na dzień stawać się coraz lepszym – dodaje Portugalczyk.

Dalot zamierza poprawić swoją formę, ale żywi również nadzieję, że po udanym tournée cała drużyna „Czerwonych Diabłów” wejdzie na wyższy poziom i będzie liczyć się w walce o trofea.

– Miejmy nadzieję, że przy odpowiedniej współpracy i zaangażowaniu uda nam się zakończyć sezon, dodając kolejny puchar do klubowej gabloty.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze