Getty Images Europe

The Athletic: Manchester United złożył ofertę za Marko Arnautovicia

tomasz.makiej Tomasz Makiej
Zmień rozmiar tekstu:

Nie jest tajemnicą, że Manchester United wciąż poszukuje wzmocnień na pozycji napastnika. Jako duże zaskoczenie natomiast należy traktować najnowsze doniesienia serwisu internetowego The Athletic, sugerujące, że przedstawiciele klubu z Old Trafford złożyli ofertę za napastnika Bolonii, Marko Arnautovicia.

Drużyna prowadzona przez menedżera Erika ten Haga wciąż potrzebuje wzmocnień w formacji ataku. Oprócz zainteresowania Benjaminem Šeško z RB Salzburg, Man Utd chce podobno sprowadzić Marko Arnautovicia, byłego napastnika Stoke City i West Hamu.

Za 33-latka Bolonia miała otrzymać ofertę w wysokości 8-9 milionów euro. Sam zawodnik ma być ponoć niesamowicie zainteresowany przejściem do “Czerwonych Diabłów” i poprosił o zgodę na transfer.

Reprezentant Austrii miałby zapewnić odpowiednią głębię na pozycji napastnika wobec wciąż niepewnej sytuacji Cristiano Ronaldo oraz problemów zdrowotnych Anthony’ego Martiala. Snajper Bolonii w zeszłym sezonie zdobył 14 bramek w 33 występach w Serie A.

Marko Arnautović, Erik ten Hag oraz jego obecny asystent Steve McClaren współpracowali już ze sobą w przeszłości w FC Twente. Wówczas to McClaren był trenerem holenderskiego zespołu, a Ten Hag – jego asystentem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze