juventus.com

David Ornstein: Man Utd pracuje nad transferem Adriena Rabiota

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dobrze poinformowany dziennikarz The Athletic, David Ornstein ujawnił, że Manchester United miał rozpocząć rozmowy z Juventusem w sprawie transferu Adriena Rabiota. Klub z Old Trafford chciałby skorzystać z faktu, że kontrakt 27-latka wygasa za 12 miesięcy.

Klub z Premier League nadal szuka możliwości, aby wzmocnić zespół Erika ten Haga. Związane jest to z brakiem decyzji w sprawie transferu Frenkiego de Jonga. Manchester United doszedł do porozumienia z Barceloną w sprawie wysokości opłat, lecz dotychczas sam gracz nie zaakceptował oferty z angielskiego klubu.

Według Davida Ornsteina z The Athletic Manchester United miał skontaktować się z Juventusem w sprawie transferu Adriena Rabiota, którego kontrakt wygasa za 12 miesięcy. Klub z Old Trafford uważa Francuza za jedną z wielu alternatyw, lecz i tak poczeka na rozwój wydarzeń związanych z sagą transferową De Jonga.

Zarówno Adrien Rabiot, jak i Frenkie de Jong grali w ostatnich meczach okresu przygotowawczego w swoich klubach. Francuz nie był w stanie odmienić gry zespołu w przegranym starciu 0:4 z Atletico Madryt. Natomiast reprezentant Holandii zagrał w wygranym 6:0 meczu z Pumas.

Rabiot przed epizodem we Włoszech grał w Paris Saint-Germain. W 2019 roku zdecydował się on na transfer do Juventusu. Łącznie rozegrał już 227 oficjalnych spotkań dla “Starej Damy”.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze