Manchester United - Facebook

Roy Keane: Fred i Scott McTominay nie są wystarczająco dobrzy

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United zanotował słaby początek sezonu, przegrywając na własnym stadionie 2:1 z Brighton. Roy Keane dołączył do głosów, które wskazują, że trudno było spodziewać się czegoś innego, skoro nazwiska w kadrze za bardzo się nie zmieniły.

Były kapitan „Czerwonych Diabłów” szczególną uwagę zwrócił na linię pomocy. Klub z Old Trafford od dawna próbuje ściągnąć do siebie Frenkiego de Jonga, a ostatnio pojawiły się informacje o ofercie dla Adriena Rabiota.

– Mówimy o przygotowaniach do sezonu, widziałem mnóstwo PR-owego nonsensu, który wylewał się z Manchesteru United po spotkaniach towarzyskich, ale obserwujemy cały czas te same problemy. To wciąż te same charaktery, osoby, zwłaszcza w linii pomocy – zwrócił uwagę Roy Keane.

– W tym składzie jest talent, ale nie potrafią sobie poradzić z najmniejszym problemem. Wracamy do DNA klubu i kultury na boiskach treningowych, nie ma tego tutaj. Nie widzę osobowości, nie widzę charakterów.

– Harry Maguire mówi, że to koszmary start, ale to zadaniem piłkarzy jest zrobienie czegoś z tym. Cały czas wychodzi jako kapitan i opowiada o tym, jak są rozczarowani jako grupa. „Musimy spróbować jeszcze raz”. Tutaj potrzebne są zmiany. Nie chodzi o palenie pieniędzy, ale ci zawodnicy nie są wystarczająco dobrzy na Manchester United.

Ekspert Sky Sport wskazał dwa nazwiska, które jego zdaniem szczególnie nie są w stanie udźwignąć ciężaru gry w koszulce „Czerwonych Diabłów”.

– Fred i McTominay nie są wystarczająco dobrzy. Nie przywrócą Manchesteru United do walki o najważniejsze trofea. Widzimy to w każdym kolejnym tygodniu. Nie dadzą rady.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze