juventus.com

Fabrizio Romano: Man Utd ustalił kwotę transferu Adriena Rabiota

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Włoski dziennikarz Fabrizio Romano poinformował, że Manchester United jest coraz bliżej sfinalizowania przenosin Adriena Rabiota. Klub z Old Trafford miał ustalić z Juventusem już kwotę odstępnego za francuskiego pomocnika.

Manchester United nie próżnuje w ostatnich tygodniach letniego okna transferowego, ponieważ jak najszybciej chce uzupełnić braki w zespole Erika ten Haga. Z dotychczasowych doniesień wynika, że „Czerwone Diabły” skupiają się na transferach środkowego pomocnika oraz gracza do formacji ofensywnej.

Alternatywą dla Frenkiego de Jonga ma być Adrien Rabiot, który ma być na liście transferowej Ten Haga od kilku tygodni. Ostatnie doniesienia w tej sprawie ujawniły również, że holenderski szkoleniowiec podobnie jak i w przypadku transferu Tyrella Malacii miał kontaktować się z graczem, aby przekonać go do przenosin.

Według Fabrizio Romano Rabiot jest aktualnym priorytetem „Czerwonych Diabłów”. Angielski zespół miał już ustalić kwotę transferu z Juventusem i wyniesie ona 17 mln euro + bonusy. Aktualnie trwają negocjacje z obozem pomocnika i głównie skupiają się na kwestiach potencjalnej tygodniówki.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze