juventus.com

“MEN”: Manchester United negocjuje warunki kontraktu z matką Adriena Rabiota

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Według doniesień “Manchester Evening News” Manchester United uzgodnił już warunki zakupu Adriena Rabiota z Juventusem. Dziennikarze informują jednak, że teraz przed “Czerwonymi Diabłami” znacznie trudniejsze zadanie – negocjacje z matką piłkarza, która jest jego agentką. 

Wielu piłkarzy swoimi agentami mianuje członków rodziny. Takim przypadkiem jest matka Adriena Rabiota, która znana jest ze swojego twardego stylu negocjacji. Ma ona również ogromny wpływ na syna, przez co w poprzednich klubach wywoływała mnóstwo konfliktów.

Manchester United uzgodnił już z Juventusem, że kwota przelana na konto “Starej Damy” za przejście Francuza na Old Trafford będzie oscylowała w granicach 20 milionów funtów. Jednak według “MEN” największą przeszkodą w tej transakcji jest agentka piłkarza.

Rabiot jest obserwowany przez Manchester United od czasu, kiedy szkoleniowcem “Czerwonych Diabłów” był Luis van Gaal. Teraz pomocnik rozpoczyna swój ostatni rok kontraktu i jeśli Juventus chce coś na nim zarobić, to musi go sprzedać jeszcze przed zamknięciem okienka transferowego. W poprzednim sezonie Francuz rozegrał 45 spotkań, w których nie strzelił żadnej bramki, lecz zanotował dwie asysty.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze