juventus.com

„The Telegraph”: Alvaro Morata został zaoferowany Man Utd

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennikarz Jason Burt z „The Telegraph” poinformował, że Alvaro Morata miał zostać zaoferowany Manchesterowi United. Klub z Old Trafford już w przeszłości miał przeanalizować możliwość sprowadzenia Hiszpana, lecz ponownie najpewniej odrzuci jego usługi.

Za 3 tygodnie zamknie się letnie okno transferowe, a Manchester United stara się aktywnie działać na rynku transferowym, aby wzmocnić pierwszy zespół. Problemem dla Erika ten Haga na pewno jest brak decyzji Frenkiego de Jonga w sprawie odejścia z Barcelony.

Przedłużające się negocjacje skomplikowały plany Manchesteru United na to okno transferowe. Zdaniem Jasona Burta „Czerwone Diabły” tracą nadzieję w spawie realizacji transferu holenderskiego pomocnika. Czas powoli ucieka, a gracz nadal utrzymuje, że wolałby pozostać w Katalonii.

Nic dziwnego, że zespół prowadzony przez Ten Haga rozgląda się za alternatywami. Ostatnie doniesienia mówiły o rozmowach z Juventusem w sprawie Adriena Rabiota. Natomiast zdaniem Burta Manchester United ponownie ma rozważyć gracza Lazio, Sergeja Milinkovicia-Savicia.

Manchester United miał odbyć już pierwsze wstępne rozmowy z obozem pomocnika. Jednak na chwilę obecną klub nie zdecydował, czy jest w ogóle zainteresowany złożeniem za niego oferty. Przypomnijmy, że „Czerwone Diabły” praktycznie co roku wiązane są z transferem Milinkovicia-Savicia.

Inną potrzebą transferową jest gracz do pozycji ofensywnej. W ostatnich dniach głośno było o negocjacjach w sprawie Marko Arnautovicia z Bolognii. Inną opcją mógłby być Alvaro Morata, który miał zostać ostatnio ponownie zaoferowany angielskiemu klubowi. W przeszłości klub z Old Trafford odrzucił zawodnika i ponownie nie będzie zainteresowany jego usługami.

Natomiast w sprawie transferów wychodzących z klubu, to w następnych tygodniach Manchester United chciałby pozbyć się kilku graczy. Eric Bailly, Phil Jones, Axel Tuanzebe oraz Brandon Williams mieliby opuścić mury Old Trafford.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze