„Bild”: Man Utd rozmawiał z Timo Wernerem ws. transferu

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennikarz Christian Falk poinformował, że Manchester United miał kontaktować się w sprawie transferu definitywnego z napastnikiem, Timo Wernerem. Ostatecznie niemiecki zawodnik zdecydował się zamienić Chelsea na RB Lipsk.

Media ostatnio co chwilę informują o ruchach Manchesteru United, który stara się w jakiś sposób połatać kadrę pierwszego zespołu przed zamknięciem okna transferowego. Braki kadrowe widoczne już były w oficjalnym debiucie Erika ten Haga w Premier League, kiedy to jego zespół przegrał inauguracyjny mecz sezonu z Brighton.

Jedną z formacji, która pilnie potrzebuje wzmocnienia, jest formacja ofensywna, gdyż pomijając graczy z akademii to Manchester United ma 4-5 zawodników gotowych do gry w pierwszym zespole. Nic dziwnego, że z tego powodu klub z Old Trafford łączony jest z różnymi opcjami na rynku, które mogłyby od razu dołączyć do zespołu Ten Haga.

Według Christiana Falka Manchester United miał negocjować z byłym zawodnikiem Chelsea, Timo Wernerem. Jednakże ostatecznie gracz zdecydował się opuścić Anglię i powrócił do klubu, który go wypromował, czyli RB Lipsk. Dodatkowo sam Ten Hag miał mieć już pewne rozwiązania związane z wykorzystaniem Niemca w swojej taktyce.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze