ManUtd.com

Media: Marcus Rashford na celowniku PSG

, , , Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Francuskie media zgodnie podają, że Paris Saint-Germain zainteresowane jest transferem napastnika Manchesteru United, Marcusa Rashforda. Anglik z wygasającym kontraktem ma być pozytywnie nastawiony ws. następnego wyzwania w swojej karierze.

Po raz pierwszy doniesienia związane z odejściem Marcusa Rashforda z Manchesteru United zostały podane przez „L’Equipe”. Ich zdaniem napastnik ma być na celowniku francuskiego klubu, a same negocjacje mają powoli postępować.

Julien Laurens z francuskiego działu ESPN dodał, że zawodnik ma być gotowy na kolejny krok w swojej karierze i chce zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Jednak na chwilę obecną PSG nie skontaktowało się z „Czerwonymi Diabłami” w sprawie wykupu ich wychowanka.

Natomiast RMC ujawniło, że pracujący w klubie ze stolicy Francji Luis Campons miał przeanalizować kilka różnych profili napastników, a jednym z nich był ten zbliżony do Rashforda. Anglik ma mieć również dobre relacje z gwiazdą klubu Kylianem Mbappe, co może przeważyć na losach transferu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze