manutd.com

“The Times”: Anthony Martial nie wznowił jeszcze treningów po ostatniej kontuzji

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Paula Hirst z “The Times” donosi, że Cristiano Ronaldo może zagrać w pierwszej jedenastce w nadchodzącym meczu z Brentfordem w Premier League. Tymczasem Anthony Martial nadal ma pozostawać niedostępny ze względu na ostatnio odniesiony uraz.

Kilka dni przed rozpoczęciem tegorocznej edycji Premier League napastnik Manchesteru United Anthony Martial doznał urazu na jednym z treningów. W rezultacie Erik ten Hag zmuszony był do eksperymentowania w sprawie doboru formacji ofensywnej w przegranym meczu z Brighton.

Jako fałszywa “9” zagrał Christian Eriksen, a Cristiano Ronaldo ze względu na braki kondycyjne znalazł się na ławce rezerwowych. Portugalski napastnik pojawił się na boisku w drugiej połowie, lecz  nie odmienił on obrazu gry swojej drużyny.

Według Paula Hirsta z “The Times” Erik ten Hag ma na poważnie brać pod uwagę kandydaturę Cristiano Ronaldo w sprawie układu wyjściowej jedenastki w starciu z Brentfordem. Anthony Martial, który był w ostatnich tygodniach w dobrej formie, nadal nie wznowił treningów po odniesionym urazie ścięgna podkolanowego.

Inny napastnik “Czerwonych Diabłów” Marcus Rashford łączony jest ostatnio z odejściem z klubu. Zainteresowane graczem ma być francuskie Paris Saint-Germain. Natomiast sam zawodnik miałby być gotowy na kolejny krok w swojej karierze.

Dotychczas doniesienia sugerowały, że nie złożono jeszcze oficjalnej oferty wykupu wychowanka Manchesteru United. Zdaniem źródeł Hirsta taka oferta nadal się nie pojawiła. Dodatkowo klub ma być niezainteresowany sprzedażą napastnika i od razu odrzucić wszystkie oferty kupna.

Gracz ma aktualnie bardzo dobrze dogadywać się z menedżerem pierwszego zespołu Erikiem ten Hagiem. Holenderski szkoleniowiec miał być pod wrażeniem formy swojego podopiecznego w trakcie okresu przygotowawczego.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze