ESPN: Marcus Rashford nie opuści latem Manchesteru United

Maks Radziwonko
Zmień rozmiar tekstu:

ESPN podaje, że Manchester United nie ma zamiaru sprzedawać swojego napastnika. “Czerwone Diabły” mówią “ręce precz”.

Podając się na źródła wydane przez ESPN, można spodziewać się tego, że Marcus Rashford zostanie w Manchesterze United na nadchodzący sezon. Ostatnio wiele mówiło się o jego odejściu do Paris Saint Germain.

United wydało komunikat: ręce precz, po tym jak okazało się, że agenci Marcus’a pojechali do Paryża omówić z władzami PSG potencjalne przenosiny anglika do mistrza Francji.

PSG poszukuje wzmocnienia linii ataku przed zamknięciem się letniego okienka tranferowego. Paryżanie postawili Rashforda na czele swojej listy życzeń. Źródła podają, że zarząd United nie ma zamiaru zasiadać do negocjacji o sprzedaży anglika.

24-ero letniemu zawodnikowi pozostał rok kontraktu na Old Trafford z możliwością przedłużenia o kolejny, co oznacza, że United mogą zatrzymać go do 2024 roku.

ESPN twierdzi, że United byliby przychylni do podpisania nowego kontraktu z anglikiem.

Rashford i jego reprezentanci, byli świadomi zainteresowania ze strony PSG, kiedy to za sterami paryżan zasiadł Mauricio Pochettino w 2021 roku. Paris Saint Germain dali znać, że byliby wstanie pokryć koszty wynagrodzenia zawodnika. Natomiast nie kontaktowali się z United w sprawie ceny za zawodnika.

ESPN podaje, że paryżanie wycenili wartość Rashforda na 60 milionów euro. United uważa, że zawodnik jest wart dwa razy tyle, czyli 120 milionów euro.

Rashford znajduje się w planach Erika ten Haga na nadchodzący sezon. Zawodnik wystąpił w ostatnim przegranym meczu 1-2 na własnym stadionie z Brighton, on jak i cała drużyna nie zachwycili fanów z Teatru Marzeń.

Erik ten Hag chce wzmocnić swoją linię ataku przed zakończeniem okienka transferowego. Holender rozgląda się za wszechstronnym skrzydłowym i rezerwowym napastnikiem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze