Reuters

The Athletic: reprezentanci Memphisa Depaya skontaktowali się z Man Utd

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Laurie Whitwell z The Athletic donosi, że Manchester United ma aktualnie dwie opcje w sprawie transferu środkowego napastnika. W grę najprawdopodobniej mogą wchodzić negocjacje z Alvaro Moratą lub Memphisem Depayem.

“Czerwone Diabły” nadal poszukują odpowiedniej opcji na rynku transferowym, aby wzmocnić zespół Ten Haga przed końcem okna transferowego. Po upadku negocjacji w sprawie Marko Arnautovicia nie pojawiły się żadne konkretne szczegóły związane z kolejnymi negocjacjami Manchesteru United.

Według Laurie Whitwella z “Czerwonymi Diabłami” skontaktować się mieli przedstawiciele jednego z byłych graczy klubu z Old Trafford. Tym zawodnikiem jest Memphis Depay, który najpewniej opuści Barcelonę po ostatnim potwierdzeniu transferu Roberta Lewandowskiego.

Inną opcją pozostawać ma Alvaro Morata. Źródła The Athletic bliskie klubu mają twierdzić, że podjęto już pierwsze rozmowy w sprawie przenosin Hiszpana. Kwota transferu wyniosłaby około 35 mln euro, lecz Atletico Madryt ma być również zainteresowane wypożyczeniem gracza.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze