Getty Images

Jamie Redknapp: ta porażka to wina decyzji kadrowych Ten Haga

Łukasz Pośpiech
Zmień rozmiar tekstu:

Były piłkarz m.in. Liverpoolu, a dziś ekspert w telewizji Sky, wprost wyraził swoje wątpliwości w jakość podejmowanych przed Erika ten Haga decyzji.

Syn słynnego Harry’ego Redknappa i kuzyn Franka Lamparda postanowił wyliczyć błędne decyzje holenderskiego szkoleniowca, które mogą jego zdaniem wynikać z brakiem znajomości charakterystyki piłki w Anglii.

– Ktoś musi za to wziąć odpowiedzialność – mówił Anglik. – Nie wierzę, że oglądam takie wyczyny Manchesteru United. To tak, jakbyśmy widzieli drużynę noszącą ich herb, która po prostu została wypchnięta na boisko. Nie wyglądają, jakby brali odpowiedzialność, albo żeby chociaż im zależało.

– Myślę, że menedżer popełnia tu błędy. Eriksen nie jest defensywnym pomocnikiem, a dzisiaj musiał wystąpić w tej roli. Martinez nie jest wystarczająco silny, żeby być stoperem – jest w Anglii prześladowany.

– To podsumowuje Manchester United, a to zaledwie dwie ze złych decyzji Ten Haga. Piłkarze nie pokazali, że mają charakter. Nie wyobrażam sobie, co fani w domach i ci, którzy zapłacili za przyjazd tutaj muszą sobie myśleć.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze