juventus.com

Fabrizio Romano: Man Utd chce do końca tygodnia sfinalizować przynajmniej jeden transfer

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano donosi, że Manchester United chciałby jak najszybciej sfinalizować przynajmniej jeden transfer nowego zawodnika. W międzyczasie wszystkie zaangażowane strony w transfer Adriena Rabiota na Old Trafford mają być pewne, że finalizacja umowy jest kwestią czasu.

Początek trwającej kampanii angielskiej ekstraklasy we wykonaniu Manchesteru United na pewno można zaliczyć do jednego z najgorszych z ery Premier League. Dotychczas „Czerwone Diabły” przegrały mecz inauguracyjny sezonu z Brighton oraz zostały rozgromione na wyjeździe 0:4 przez Brentford.

Wcześniejsze doniesienia związane z ruchami transferowymi klubu wprost sugerowały rewolucję kadrową, w tym ściągnięcie kilku jakościowych zawodników do pierwszego składu. Jak na razie klub pozyskał Lisandro Martineza z Ajaxu, doświadczonego Christiana Eriksena, którego kontrakt z Brentfordem wygasł oraz młodego Tyrella Malacię.

Nadal niewiadome są dalsze losy transferu Frenkiego de Jonga, który łączony jest z Manchesterem United od początku kadencji Erika ten Haga. Ustalono już kwotę transferu, lecz zawodnik nie doszedł jeszcze do porozumienia z klubem z Old Trafford, a w międzyczasie do wyścigu o jego podpis włączyła się Chelsea.

Według Fabrizio Romano „Czerwone Diabły” chciałyby sfinalizować przynajmniej jeden transfer do końca tego tygodnia. Bardzo prawdopodobne, że tym wzmocnieniem będzie Adrien Rabiot z Juventusu, który jest ostatnio często łączony z przenosinami do klubu z Manchesteru.

Francuski pomocnik ma być aktualnie priorytetem angielskiego zespołu. W ciągu następnych dni przedstawiciele klubu mają spotkać się ponownie z matką zawodnika, która reprezentuje go w sprawach biznesowych. Natomiast jeśli chodzi o sam Juventus, to klub z Turynu gotowy jest sprzedać swojego zawodnika za 17-18 mln euro tak, jak wcześniej ustalił w negocjacjach z Manchesterem United. Wszystkie strony zaangażowane w negocjacje mają pewne, że ostatecznie dojdzie do finalizacji umowy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze