Getty Images

Sky Sports: władze klubu tracą cierpliwość do Cristiano Ronaldo

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Przyszłość Cristiano Ronaldo w Manchesterze United nadal stoi pod znakiem zapytania. Według doniesień Sky Sports klub rozważa rozwiązanie kontraktu z Portugalczykiem.

37-letniemu napastnikowi pozostał rok do końca kontraktu. Oficjalne stanowisko klubu z Old Trafford mówi, że Portugalczyk nie jest na sprzedaż, ale nie da się ukryć, że Ronaldo nie jest zadowolony ze standardów panujących w Teatrze Marzeń i chętnie zmienił klub na taki, który występuje w Lidze Mistrzów.

Pomimo komunikatu prasowego Sky Sports twierdzi, że frustracja Ronaldo coraz bardziej działa na nerwy władzom klubu. Złość pięciokrotnego zdobywcy Złotej Piłki jest jeszcze większa po ostatniej porażce 0:4 z Brentfordem. Za karę Erik ten Hag zorganizował piłkarzom trening wyrównawczy, podczas którego musieli przebiec 13,8km – o tyle więcej piłkarze Thomasa Franka przebiegli od podopiecznych Holendra.

Po porażce Ronaldo miał nie kryć się ze swoimi myślami i głośno mówił o odejściu. Manchester United oczekuje po tym zachowaniu znaczącej poprawy w jego nastawieniu, bo w innym wypadku będzie musiał rozważyć rozwiązanie kontraktu.

Swoimi doniesieniami podzielił się też Paul Hirst z “The Times”. Dziennikarz uważa, że nie tylko władze są rozczarowane podejściem Portugalczyka, ale również sztab szkoleniowy i piłkarze.

Uważa się, że Ronaldo psuje atmosferę w Carrington i ciągle chodzi nadąsany. Wydaje się więc, że klub z Old Trafford będzie musiał poważnie zastanowić się, czy nie lepiej byłoby go nie zatrzymywać.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze