manutd.com

“The Times”: Erik ten Hag anulował piłkarzom Man Utd dzień wolny po meczu z Brentford

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Paul Hirst z “The Times” donosi, że Erik ten Hag miał być niezadowolony z postawy swoich podopiecznych w starciu z Brentfordem. W rezultacie holenderski szkoleniowiec zdecydował się anulować piłkarzom dzień wolny po rozegranym starciu.

Manchester United przegrał dwa pierwsze spotkania w tegorocznej edycji Premier League. Wpierw podopieczni Ten Haga przegrali inauguracyjny mecz sezonu 1:2 z Brighton. Następnie zeszłoroczny beniaminek angielskiej ekstraklasy, Brentford rozbił 0:4 Manchester United.

Według dziennikarza Paula Hirsta z “The Times” Ten Hag miał być wkurzony ze względu na postawę swoich podopiecznych w ostatnim przegranym spotkaniu. Holender miał anulować dzień wolny po meczu, co wiąże się z zaplanowaniem kolejnej dodatkowej sesji treningowej.

W poniedziałek, 22 sierpnia “Czerwone Diabły” na Old Trafford zmierzą się z Liverpoolem, który w minionym sezonie dwukrotnie wygrywał starcia derbowe. Łączny bilans obu spotkań wyniósł 0:9 dla podopiecznych Jurgena Kloppa. Nadchodzący pojedynek derbowy rozpocznie się o 21:00.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze