ajax.nl

Antony: jeśli Erik ten Hag chce mnie sprowadzić, to musi rozmawiać o tym z moimi agentami

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Skrzydłowy Ajaxu Antony w końcu zdecydował się skomentować plotki transferowe związane z jego przenosinami na Old Trafford. Brazylijczyk w rozmowie z mediami stwierdził, że Erik ten Hag w tych sprawach musi rozmawiać bezpośrednio z jego przedstawicielami.

Na początku tego okna transferowego stało się jasne, że jeden z głównych celów Manchesteru United Darwin Nunez nie trafi do klubu z Old Trafford. Zawodnik zdecydował się zaakceptować ofertę od jednego z rywali “Czerwonych Diabłów”, czyli Liverpoolu. Oznaczało to, że Erik ten Hag musiał poszukać innego potencjalnego jakościowego wzmocnienia.

Media dość szybko połączyły angielski zespół z transferem byłego podopiecznego Holendra, Antonym. Jednak brak zdecydowania oraz przeciągające się negocjacje poskutkowały, że inne kluby wykupiły niektórych zawodników Ajaxu. Skutkiem tych działań było stawianie przez holenderski zespół zaporowych cen za graczy pierwszego zespołu.

Przykładem może być Lisandro Martinez, który zamienił Ajax na Manchester United za około 55 mln euro, co odstraszyło m.in. Arsenal. Podobnie było dotychczas w sprawie Antony’ego, za którego było trzeba wyłożyć około 80 mln euro. Brazylijczyk w ostatnio udzielonej wypowiedzi mediom postanowił skomentować plotki na swój temat.

– Czy Erik ten Hag do mnie zadzwoni? Jeśli jest tym zainteresowany, to musi rozmawiać z moimi agentami. Aktualnie jestem skupiony na grze dla tego klubu [Ajaxu]. Co ma przyjść, to przyjdzie. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

– Czuję się dobrze w Ajaxie. W każdej minucie meczu staram się dawać z siebie wszystko. Kocham ten klub oraz to miasto.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze