manutd.com

Gerard Romero: Aaron Wan-Bissaka oraz Diogo Dalot na liście życzeń Barcelony

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dobrze poinformowany w sprawach Barcelony Gerard Romero donosi, że dwóch zawodników Manchesteru United miało znaleźć się na liście życzeń “Dumy Katalonii”. Hiszpański zespół chciałby wzmocnić prawą stronę defensywy, co niesie ze sobą zainteresowanie Aaronem Wan-Bissaką oraz Diogo Dalotem.

W ostatnich miesiącach to Diogo Dalot sprowadzony jeszcze za kadencji Jose Mourinho wypracował sobie miejsce we wyjściowej jedenastce. Natomiast Aaron Wan-Bissaka, który przychodził z Crystal Palace z łatką talentu angielskiej piłki, nie rozwinął się dotychczas tak, jak pierwotnie zakładano.

Na początku trwającego jeszcze letniego okna transferowego pojawiały się plotki łączące Anglika z odejściem z Old Trafford. W głównej mierze powtarzały się informacje sugerujące wypożyczenie zawodnika do jego poprzedniego klubu Crystal Palace, lecz z czasem ten temat ucichł.

Kilkanaście dni temu Fabrizio Romano w tej sprawie informował, że Manchester United będzie zainteresowany sprowadzeniem nowego prawego defensora wyłącznie w przypadku odejścia jednego z zawodników pierwszego zespołu. Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej zamknięcia okna transferowego, więc sprzedaż jednego z defensorów w tym momencie byłaby wielkim ryzykiem pod kątem szerokości kadry.

Najnowsze informacje związane z losami Dalota oraz Wan-Bissaki zostały przedstawione przez Gerarda Romero. Według jego źródeł wymienieni gracze mieli znaleźć się na krótkiej 5-osobowej liście celów transferowych Barcelony. “Duma Katalonii” chciałaby jak najszybciej wzmocnić prawą flankę defensywy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze