manutd.com

“MEN”: w czwartek doszło do poważnej kłótni w szatni Man Utd

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Według źródeł Samuela Luckhursta z “Manchester Evening News” w czwartek miało dojść do poważnej kłótni w szatni “Czerwonych Diabłów”. Oprócz tego część piłkarzy ma uważać, że odejście Cristiano Ronaldo uzdrowiłoby atmosferę w zespole.

O problemach w szatni Manchesteru United wiadomo od stycznia 2022 roku, kiedy to za kadencji Ralfa Rangnicka zaczęły wychodzić na jaw pierwsze informacje w tej sprawie. Dotychczas klub opuścili już Paul Pogba, Jesse Lingard oraz Dean Henderson, którzy zdaniem ekspertów oraz fanów byli “problematycznymi” zawodnikami.

Jednak jak się okazuje, odejście trzech graczy pierwszego zespołu nie wystarczyło do poprawy atmosfery oraz wyników. Ostatnie doniesienia medialne sugerowały, że kolejnym z problemów szatni Manchesteru United ma być Cristiano Ronaldo, który w ostatnich tygodniach próbował wymusić transfer do innego klubu.

Źródła Samuela Luckhursta bliskie szatni “Czerwonych Diabłów” twierdzą, że w czwartek miało dojść do poważnej kłótni w Carrington. Kłótnia miała być skutkiem kilku kwestii, które nadal podążają za Manchesterem United.

Po pierwsze, chęć opuszczenia klubu przez Cristiano Ronaldo miała negatywnie wpłynąć na całą sytuację. Aktualnie w szatni ma panować napięta atmosfera. Dodatkowo niektórzy gracze mają uważać, że wraz z odejściem Portugalczyka poprawi się atmosfera.

Oprócz tego kwestionowane nadal jest przywództwo Harry’ego Maguire’a. Decyzja Erika ten Haga o niezmienianiu kapitana pierwszego zespołu nie jest popierana przez kilku graczy. Natomiast ważniejsi członkowie szatni mają sceptycznie odnosić się do pozycji Maguire’a.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze