manutd.com

The Athletic: Eric Bailly na celowniku trzech klubów

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Laurie Whitwell z The Athletic donosi, że trzy kluby skontaktowały się z Manchesterem United w sprawie przenosin Erica Bailly’ego. W grę wchodzić ma transfer definitywny oraz wypożyczenie do końca sezonu 2022/23.

Od kilkunastu dni media donoszą, że kilku defensorów pierwszego zespołu Manchesteru United ma pożegnać się z klubem. Związane jest to z decyzją Erika ten Haga, który sprowadził w tym oknie transferowym z Ajaxu Lisandro Martineza. Jednym ze wspomnianych niepotrzebnych graczy ma być Eric Bailly.

Środkowy obrońca według Laurie Whitwella z The Athletic miał zwrócić uwagę trzech klubów. Z Manchesterem United w sprawie przenosin Iworyjczyka skontaktować się miały takie kluby jak: West Ham United, Olympique Marsylia oraz Monaco.

Oczywiście „Czerwone Diabły” w głównej mierze zainteresowane będą transferem definitywnym, lecz wypożyczenie również ma wchodzić w grę. Problemem dla zainteresowanych klubów ma być pensja defensora, więc na pewno padnie oferta wypożyczenia, gdzie klub z Old Trafford częściowo będzie pokrywać wynagrodzenia zawodnika.

Jednakże Whitwell podkreślił, że Manchester United będzie naciskać na transfer defensora. W przypadku braku odpowiednich ofert klub będzie opóźniać swoją decyzję w tej sprawie aż do ostatniego dnia okna transferowego.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze