atleticodemadrid.com

Fabrizio Romano: Matheus Cunha na liście życzeń Man Utd

Oliwier Kazuń
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano informuje że „Czerwone Diabły” są zainteresowane usługami brazylijskiego napastnika Atlético Madryt.

Matheus Cunha może trafić na Old Trafford. Manchester United miał kontakt z agentami 23-letniego Brazylijczyka. Według Fabrizio Romano klub z Old Trafford nie osiągnął żadnego porozumienia z klubem młodego napastnika.

Inauguracyjne spotkanie z Brighton & Hove Albion, przegrane przez Manchester United 1:2, a następnie kolejna przegrana w drugiej kolejce z Londyńskim Brentford jest fatlnym startem sezonu. Początek rozgrywek w wykonaniu „Czerwonych Diabłów” jest jednym z najgorszych w historii obchodzącej 30-lecie Premier League. Man Utd szuka wzmocnień po podpisaniu Lisandro Martineza, Tyrella Malacii oraz Christiana Eriksena. Klub chciałby zrealizować przynajmniej jeden transfer do meczu z Liverpoolem. Nadal nie znamy przyszłości Frenkiego de Jonga, jednak klub jest coraz bliżej pozyskania pomocnika Juventusu Adriena Rabiota, według wcześniejszych informacji Fabrizio Romano klub z Old Trafford ustalił już kwotę transferu Francuza, która ma opiewać w okolicach 17-18 m €.

W międzyczasie również z informacji podanych przez włoskiego dziennikarza klub jest gotowy sprzedać wychowanka Jamesa Garnera którym jest zainteresowane kilka klubów Premier League. Informacje potwierdzili również Simon Stone z BBC Sport oraz Laurie Whitwell z The Athletic. Młody zawodnik pomógł beniaminkowi Premier League, Nottingham Forest w awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze